16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Integracji klas IV

Pod koniec listopada 2007r. w  Szkole Podstawowej Nr 15 odbył się  Dzień Integracji klas IV pod hasłem „Poznajmy się! Żyjmy mądrze, zdrowo, kolorowo”. Organizatorami imprezy były panie: Małgorzata Wajda, Małgorzata Zielińska, Anna Miś-Zdzioch, Beata Maciupa, Elżbieta Trunkwalter.
Udział w zajęciach wzięli uczniowie klas IV a, b, c wraz z wychowawcami, nauczyciele i rodzice. Celem imprezy było zintegrowanie uczniów z klas czwartych, wdrażanie do współpracy i współdziałania, kształcenie empatii i zgodnego uczestnictwa w życiu szkoły.

W czasie podsumowania programu klasy prezentowały się przed rodzicami, nauczycielami i rówieśnikami wykonując określone zadania zawarte w regulaminie imprezy. Spotkanie było okazją do zaprezentowania zdolności plastycznych, muzycznych, literackich, organizacyjnych, sportowych oraz wiedzy z życia szkoły. Zmagania klas były oceniane przez jury w składzie : pani v-ce dyr. Maria Joanna Młynarska, pani Anna Papiernik - nauczyciel bibliotekarz i pani psycholog Elżbieta Trunkwalter. Imprezę prowadziła pani Beata Maciupa – pedagog. Część artystyczną przygotował pan Artur Mykita  . Impreza była bardzo udana, dostarczyła uczniom możliwości zaprezentowania swoich umiejętności, uzdolnień i zainteresowań oraz podzielenia się nimi z rówieśnikami .Poszczególne klasy pod kierunkiem wychowawców przygotowały piękne, kolorowe plakaty, listy do kolegów z Australii opisujące klasę i szkołę, zaśpiewały piosenkę klasową, przedstawiły scenki z życia klasy itp. Rodzice i dzieci odpowiadali na pytania dotyczące szkoły oraz w konkurencji sportowej rzucali piłeczkami do celu. Dzień Integracji przebiegł w miłej i przyjaznej atmosferze. Na zakończenie odtańczyliśmy wspólnie Taniec Przyjaźni.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl