-0.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nagrody i wyróżnienia dla Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Przemyślu otrzymało nagrodę w konkursie „LIDER EKO-INWESTYCJI” w kategorii Inwestor, za realizację projektu: „Modernizacja oczyszczalni ścieków w Przemyślu”. Organizatorami konkursu byli: Polskie Stowarzyszenie Beneficjentów Funduszy Pomocowych, Ministerstwo Rozwoju Regionalnego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie, Olsztynie i Rzeszowie. Spółka jest również finalistą wyboru „EKOLIDERA” Funduszu Spójności edycja 2007 za „Modernizację oczyszczalni ścieków w Przemyślu. Wspomniana nagroda została wręczona podczas tegorocznych Targów „POLEKO” w Poznaniu. Władze spółki reprezentował Zygmunt Bińkowski wiceprezes ds. technicznych PWiK.
To niejedna nagroda dla przedsiębiorstwa, gdyż otrzymało ono wyróżnienie w kategorii zakładów zatrudniających od 51 do 250 pracowników: Pracodawca - Organizator Pracy Bezpiecznej. Zostało ono przyznane przez Państwową Inspekcję Pracy, która przyznała pierwszą nagroda Okręgowego Inspektora Pracy w Rzeszowie Mirosławowi Nodżakowi Prezesowi PWiK w Przemyślu w regionalnym konkursie Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej.

Rafał Porada
Kancelaria Prezydenta Miasta

JPGOczyszczalnia ścieków w Przemyślu

JPG„EKOLIDER” Funduszu Spójności edycja 2007 za „Modernizację oczyszczalni ścieków w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl