23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie ze Św. Mikołajem w SP6

6 grudnia 2007r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Przemyślu, dzięki ofiarności posła Piotra Tomańskiego, Zarządu Powiatu POPR Przemyskiego Konwetu Gospodarczego, TESCO oraz Radzie Osiedla Kazanów, została zorganizowana mikołajkowa zabawa dla dzieci kl. I – III. Równo o godz. 17.00 Mikołaj w towarzystwie aniołów i wesołego diabła pojawił się w progu szkoły wywołując radość i emocje. Tych ostatnich nie zabrakło w czasie wręczania paczek – niespodzianek, którym zostało obdarowane każde dziecko.

Spotkanie ze Św. Mikołajem można zaliczyć do udanych i potrzebnych mając nadzieję, że w następnym roku uroczy staruszek nie zapomni odwiedzić naszej szkoły.

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl