10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Finał udanej akcji - Mikołaj dla dzieci w Hali

   W dniu 5 grudnia br. w Hali Sportowej w Przemyślu odbyła się impreza Mikołajowa dla dzieci i młodzieży z placówek opiekuńczo – wychowawczych z terenu miasta Przemyśla oraz Powiatu Przemyskiego. Organizatorem imprezy był Urząd Miejski w Przemyślu i Starostwo Przemyskie we współpracy z MOPS i PCPR.   

   Zabawa Mikołajowa została zorganizowana dzięki zaangażowaniu szeregu osób m.in. Parlamentarzystów Województwa Podkarpackiego: Marka Kuchcinskiego, Piotra Tomańskiego i Wojciecha Pomajdy, Prezydenta Miasta Przemyśla Roberta Chomy, Starosty Powiatu Przemyskiego Jana Pączka, Radnego Rady Miejskiej w Przemyślu Janusza Zapotockiego oraz pracowników Urzędu Miejskiego i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Wszyscy wymienieni przekazali duże ilości słodyczy, którymi obdarowano wszystkie dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych. Ogółem przygotowano 185 paczek. Życzliwość okazał również Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariusz Zamirski, który użyczył sali na zabawę.
   W części artystycznej spotkania, w trakcie której Święty Mikołaj rozdawał dzieciom prezenty, swój program prezentowali wychowankowie Świetlicy prowadzonej przez Stowarzyszenie Profilaktyki i Wspierania Osobowości Dzieci i Młodzieży „Wzrastanie” oraz animatorzy z Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów „Klanza”. Zabawa była wielkim przeżyciem dla dzieci, ale najbardziej je ucieszyło przyjście Świętego Mikołaja i otrzymane prezenty - za co serdecznie dziękują - szczęśliwe dzieci.

źródło: Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich UM

 

 

JPGRozpoczęcie zabawy - podziękowania dla ofiarodawców (289,48KB)

JPGWspólna zabawa z "Klanzą" (301,16KB)

JPGWystęp "Wzrastania" (264,74KB)

JPGPrzybycie Św. Mikołaja (246,86KB)

Opublikował:  | Data publikacji: 08-12-2007 20:33
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:43