Zagłosuj na przemyską trasę podziemną w konkursie PAP

Serwis Samorządowy Polskiej Agencji Prasowej ogłosił bezpłatny konkurs pn. „Inwestycja z perspektywą”, który ma wyłonić najciekawszą samorządową inwestycję dofinansowaną ze środków Unii Europejskiej. Jego laureatów wybiorą internauci w plebiscycie internetowym, które właśnie ruszyło - 1 lutego o godzinie 10.00. Nasza, przemyska propozycja, to „Podziemna trasa turystyczna w Przemyślu”, czyli projekt zrealizowany przez Gminę Miejską Przemyśl i Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej.

Opis naszej inwestycji dofinansowanej ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, znajdą Państwo na stronie Przemyśl (miasto): Podziemna trasa turystyczna | Serwis Samorządowy PAP Oczywiście zachęcamy do głosowania, ponieważ Laureatów Konkursu wybiorą Internauci w plebiscycie internetowym. Wygrają samorządy, na których opis projektu zagłosuje najwięcej internautów w porównaniu do liczby mieszkańców według stanu na 1 stycznia 2022 roku podanej przez Główny Urząd Statystyczny.

Logotyp konkursu ze stylizowanym domem i nazwą

Zagłosuj na stronie  Serwis Samorządowy PAP

Trzy inwestycje z najwyższą liczbą głosów zostaną nagrodzone statuetką „Inwestycja z perspektywą”, a zdobywcę pierwszego miejsca dodatkowo odwiedzi reporter PAP z kamerą i udokumentuje zwycięskie przedsięwzięcie. Reportaż wideo z tej wizyty zostanie opublikowany na stronach internetowych agencji.

Jak już wspomnieliśmy głosowanie już się zaczęło i potrwa do do godz. 16.00 w piątek 10 lutego. Laureaci konkursu ogłoszeni zostaną w poniedziałek, 27 lutego, podczas konferencji w Centrum Prasowym PAP w Warszawie (ul. Bracka 6/8).

Kategorie strony: Inwestycje
Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 01-02-2023 10:21 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 01-02-2023 10:21

Na skróty