9.6 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Akcja Honorowych Dawców Krwi z Gimnazjum nr 3

W dniu 30.11.2007 r. członkowie Nauczycielskiego Klubu Honorowych Dawców Krwi  przy Gimnazjum nr 3 w Przemyślu zorganizowali akcję oddania krwi na rzecz czekającej na przeszczep szpiku reprezentantki Polski w siatkówce Agaty Mróz. Uzyskane ok. 3 litry krwi zostały przekazane Agacie z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.   W akcji uczestniczyli nauczyciele: Barbara Matusiewicz, Halina Ziejło, Katarzyna Ciesielska Anna Lubińska, Zdzisław Wajda. Na ten sam  cel w innym terminie oddał krew Antoni Kanas.
Dla pierwszych trzech pań był to debiut w roli Honorowego Dawcy Krwi.  Wszyscy zgodnie uznali, że następnym razem spotkamy się  w jeszcze większym gronie. Wróciliśmy do domu w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.

Chętnych nauczycieli i rodziców uczniów Gimnazjum nr 3  zapraszamy do wstąpienia do klubu i wspierania nas w promowaniu  szlachetnej idei.

JPGNULL

JPGNULL

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl