-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Apel do mieszkańców

   W związku z rozstrzygnięciem przez Polskie Koleje Państwowe przetagu na opracowanie dokumentacji dotyczącej rewaloryzacji przemyskiego Dworca Kolejowego, zwracamy się z prośbą do mieszkańców o udostępnie wszelkich materiałów archiwalnych (zdjęcia, opisy itp.), które mogą być pomocne w przygotowaniu tego projektu.

   Remont obejmie nie tylko renowację elewacji, ale również m.in. malowideł wewnątrz budynku, sztukaterii, stolarki i wymianę instalacji. Zaplanowano również wykonanie monitoringu wizyjnego w budynku i jego otoczeniu, wykonanie informacji wizualnej i zagospodarowanie terenu wokół dworca.

   Jeżeli chcą Państwo udostępnić posiadane informacje archiwalne na temat przemyskiego Dworca Kolejowego, prosimy o kontakt z  Panią Beatą Kot, ul. Ratuszowa 10a, pok. 315, tel. 16 675-20-48, e-mail:  

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 30-11-2007 11:46
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:43
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl