-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

VIII Podkarpacki Kongres Kobiet "Lojalność, Wsparcie, Kobiecość" już za Nami !

26 listopada br. w Rzeszowie odbył się VIII Podkarpacki Kongres Kobiet ,,Lojalność, Wsparcie, Kobiecość". Nasze miasto podczas wydarzenia reprezentowała Przemyska Rada Kobiet.
 

VIII Podkarpacki Kongres Kobiet to wyjątkowe wydarzenie organizowane od wielu lat z kobietami i dla kobiet. W tym roku Kongres pod nazwą  ,,Lojalność, Wsparcie, Kobiecość" skierowany był do wszystkich pań, do kobiet o różnych zawodach, aspiracjach i marzeniach, znajdujących się w różnych sytuacjach życiowych. Celem nadrzędnym Podkarpackiego Kongresu Kobiet było budowanie relacji społecznych i zawodowych poprzez uzyskanie równowagi psychofizycznej. Wydarzenie było doskonałą platformą spotkań, wymiany doświadczeń i przede wszystkim miejscem do dyskusji na ważne dla kobiet tematy. Nasze miasto reprezentowane było przez Przemyską Radę Kobiet.

 

 

Podkarpacki Kongres Kobiet – Lojalność, Wsparcie, Kobiecość to wydarzenie life-coachingowe, którego głównym elementem jest sieciowanie kobiet, nawiązywanie relacji współpracy, nabywanie nowych kompetencji i umiejętności. Wydarzenie ma również charakter edukacyjny poprzez podejmowanie tematów kobiecych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pań, tych z dużych i małych miast, niezależnie od poglądów, wieku czy zawodu.

 
Zdjęcia i informacje: Podkarpacka Rada Programowa Kobiet, Przemyska Rada Kobiet
 
Opublikował: Maciej Wolański | Data publikacji: 28-11-2022 13:12
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 28-11-2022 13:15