1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Magda Andres Tribute to Amy Winehouse

Tribute to Amy Winehouse to wyjątkowy projekt finalistki Mam Talent - Magdy Andres. Wyjątkowy czarny głos, rewelacyjna interpretacja i 4 osobowy live band, to wszystko na wyciągnięcie ręki na najbliższym koncercie.

Zespół w składzie:
Magda Andres – wokal,
Jakub Szturm – gitara,
Tomek Drachus - instr klawiszowe,
Jakub Kozłowski – bas,
Darek Krzysztoń – perkusja.

„Od dziecka ciągnęło ją do świata dźwięków. Tata Magdaleny jest muzykiem, więc dziewczyna wychowała się wśród kompaktów i winyli ojca. To on zabierał ją na koncerty różnych zespołów, począwszy od Arki Noego, kończąc na np. Riverside. Magdalena śpiewała już w gimnazjum. Zaczęła ćwiczyć głos w domu pod nieobecność rodziców. Kiedy pokonała pierwszą tremę, rodzice zaproponowali jej lekcje śpiewu w prywatnej, rockowej szkole muzycznej. Nauczyciel nalegał, żeby Magda uczyła się śpiewu jazzowego, ale dziewczyna wolała Marylina Mansona.

Magda „wyrosła” z muzyki rockowej. Przestała zdzierać gardło, by śpiewać bardziej jak Amy Winehouse. Występ i finał w programie „Mam Talent!” jest pierwszym dużym osiągnięciem Magdy. Na początku 2018 roku wydany został pierwszy autorski singiel Magdy. To połączenie jazzu, elektroniki i soulu”.

Amy_3.12.2022.jpeg

Sala widowiskowa Zamku Kazimierzowskiego
Bilety w cenie 35 zł do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland” ul. Serbańska 13, online na KupBilecik.pl oraz na godzinę przed koncertem na Zamku Kazimierzowskim

Źródło: Oficjalna strona internetowa Agencji Koncertowej Luxart https://www.agencjaluxart.com/  (data wizyty na stronie 8 listopada 2022 r.) świadczącej usługi kompleksowej organizacji wszelkich wydarzeń kulturalnych.

Opublikował: Kamil Krukiewicz | Data publikacji: 25-11-2022 12:19
Modyfikował: Kamil Krukiewicz | Data modyfikacji: 25-11-2022 12:18