-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Telewizja Polska ponownie pomogła dzieciom

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 w Przemyślu zyskał kolejne wyposażenie, które pozwoli zdobyć dzieciom i młodzieży uczącej się w placówce nowe umiejętności. Tym razem jest to wyposażenie miasteczka ruchu drogowego. To efekt współpracy z Telewizją Polską S.A. w ramach akcji charytatywnej "Reklama Dzieciom" - "Dziecko Bezpieczne na Drodze".

miasteczko_3.jpeg

Dyrektor Ośrodka Zbigniew Berestecki spotkał się 23 listopada br. z zaproszonymi gośćmi, którym zaprezentował nowo pozyskany sprzęt, oczywiście z udziałem podopiecznych szkoły. Wśród nich znalazł się Zastępca Prezydenta Bogusław Świeży, który nie tylko zobaczył krótki program z udziałem dzieci, ale także zwiedził szkolne pomieszczenia, będą pod wrażeniem różnorodności stosowanych w placówce narzędzi edukacyjnych i wychowawczych. 

 

 

Elementy miasteczka ruchu drogowego w cieplejszych miesiącach będą wykorzystywane na zewnątrz na istniejącym placu miasteczka, a w zimie dzieci skorzystają z nich w sali gimnastycznej. To kolejna inwestycja w SOSW Nr 2 we współpracy z TVP. Poprzednią było uruchomienie rok temu  wewnętrznego placu zabaw wartości 20 tysięcy złotych.

miasteczko_6.jpeg

miasteczko_7.jpeg

tekst i zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 24-11-2022 13:34
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 24-11-2022 13:34