7.4 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Uczczono pamięć polskich żołnierzy na Ukrainie

W przeddzień Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę delegacja Miasta Przemyśla złożyła kwiaty i wieńce na grobach poległych w walkach o wolną Polskę w 1918 r. W imieniu Prezydenta Miasta wieniec złożył Mieczysław Madejowski Kierownik Referatu w Wydziale Organizacyjno-administracyjnym Urzędu Miejskiego. W imieniu Rady Miejskiej wieniec złożyli Radni w osobach: Zygmunta Magiera, Jerzego Golca oraz Leszka Oleszka.
Ponadto doszło do spotkania z Polakami mieszkającymi w Mościskach. Uczestnicy wyjazdu wzięli udział w próbie przedstawienia przygotowywanego z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

JPGDelegacja z Przemyśla w Mościskach na Ukrainie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl