7 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Są pieniądze na budowę boiska w ramach programu "BLISKO BOISKO"

   Bank Gospodarstwa Krajowego poinformował Prezydenta Miasta Przemyśla o przyznaniu środków finansowych na budowę boiska do piłki nożej w ramach programu "BLISKO BOISKO" przy Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi. Projekt jest wspólnym wieloletnim przedsięwzięciem Ministerstwa Sportu, PZU S.A. i PZU Życie S.A. - każda z tych instytucji dofinansowała przemyski projekt kwotą 100 tys. zł.

   W prowizorium budżetowym Miasta Przemyśla na 2008 rok zarezerwowano na ten cel wkład własny w wysokości 570 tys. zł. Łączna kwota 870 tys. zł pozwoli na budowę pełnowymiarowego boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią, bramkami oraz ogrodzeniem. Podpisanie umowy na dofinansowanie przewidziano do końca tego roku, a na sam projekt jest już przygotowana dokumentacja oraz pozwolenie na budowę.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl