Przemyska piątka już w najbliższą niedzielę

Równo tydzień po największym przemyskim biegu masowym, czyli Przemyskiej Dysze, zapraszamy państwa wraz z organizatorami - Rycerskim i Szpitalnym Bractwem Św. Łazarza z Jerozolimy Stowarzyszenie Katolickie - na bieg na dystansie o połowę krótszym. Przemyska Piątka dla Hospicjum, którą pod względem sportowym przygotowuje oczywiście Przemyski Klub Biegacza, jak co roku ma na celu promocję zbiórki pieniędzy na szlachetny cel, jakim jest na sfinalizowanie  budowy Centrum Hospicyjno – Opiekuńczego BETANIA w Przemyślu. Start biegu - 25 września, godzina 14.00.

W imprezie swój udział zapowiedziało kilkuset miłośników biegania. Organizacja tak dużej imprezy wiąże się z utrudnieniami w ruchu pojazdów w niektórych częściach miasta.

Bieg rozpocznie się o godzinie 14:00 z Rynku (start). Następnie uczestnicy przebiegną ulicami: Kościuszki, Most Orląt Przemyskich, następnie przez Plac Konstytucji w ul. Krasińskiego, ul. Racławicką, ul. 22 Stycznia, ul. Jana Pawła II, ul Rzeczną, Grunwaldzka, dalej ul. Św. Jana, ul.3-go Maja do Placu Konstytucji na  Most Orląt Przemyskich, ul Kościuszki na metę do Rynku.

Żółta tablica informacyjna z napisem "Uwaga! Bieg uliczny. Ograniczenia w ruchu. Za utrudnienia przepraszamy"

W trakcie biegu fragmenty ulic będą wyłączone z ruchu pojazdów. Nad bezpieczeństwem uczestników będą czuwać policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego przemyskiej komendy.

Apelujemy do zmotoryzowanych o ostrożność i bezwzględne stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy. 

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.

Plakat Przemyskiej Piątki dla Hospicjum - element graficzny w postaci leżącej cyfry 5 i sylwetek biegaczy. Tekst powtórzony w komunikacie

Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 21-09-2022 15:06 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 21-09-2022 15:06

Na skróty