19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

ZAPROSZENIE DLA MIESZKAŃCÓW PRZEMYŚLA NA SPOTKANIA W SPRAWIE POSZERZENIA GRANIC

Zapraszam mieszkańców Przemyśla na spotkania, których tematem będzie przygotowanie konsultacji społecznych dotyczących zmiany granic Miasta Przemyśla. Na spotkaniach przedstawione zostaną również wyniki badań postaw społecznych wobec poszerzenia granic Miasta, a przeprowadzonych w dniach 10 - 20 września br. wśród mieszkańców Przemyśla i gmin sąsiadujących.
W trakcie spotkania będzie możliwość zadawania pytań przedstawicielom władz Przemyśla.

• Pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 20 listopada br. o godz. 18.00 w I Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu przy ul. Słowackiego 21.

• Drugie spotkanie odbędzie się w dniu 22 listopada br. o godz. 18.00 w II Liceum Ogólnokształcącym w Przemyślu przy ul. Bpa Glazera 44.

 

Robert Choma
Prezydent
Miasta Przemyśl

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl