-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

NIE CZEKAJ! DOŁĄCZ DO PRZEMYSKIEJ 20-tki

MYŚLISZ O TYM, BY ZOSTAĆ ŻOŁNIERZEM? CHCESZ WSTĄPIĆ W SZEREGI
20 PRZEMYSKIEJ BRYGADY OBRONY TERYTORIALNEJ?! NIE TRAĆ CZASU!

Zostało już niewiele czasu a dokładniej tydzień, aby dołączyć na 16-to dniowe szkolenie podstawowe, które w nowotworzonej przemyskiej brygadzie OT rozpoczyna się 1 października. Zwieńczeniem szkolenia podstawowego będzie uroczysta przysięga wojskowa. Najprostsza metoda dołączenia do terytorialsów prowadzi przez rekrutera, który udzieli Ci wszelkich informacji o służbie, pomoże wypełnić stosowne dokumenty i będzie Twoim wsparciem. Zainteresowani powinni kontaktować się z rekruterami 20PBOT. Możliwy jest kontakt telefoniczny lub mailowy:

Tel. --> +48 501 676 296 (https://rekruterzy.terytorialsi.wp.mil.pl/) lub zgłoszenie do WCR zgodnego ze swoim miejscem zameldowania.

Mieszkańcy Miasta Przemyśla i Powiatu Przemyskiego zainteresowani powołaniem do terytorialnej służby wojskowej mogą również kontaktować się z Punktem Rekrutacyjnym utworzonym z inicjatywy Dowódcy 20 Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej oraz Prezydenta Miasta Przemyśla w Wydziale Spraw Obywatelskich i Zarządzania Kryzysowego przemyskiego magistratu ul. Rynek 1, II piętro pokój nr 28, który realizuje zadania z zakresu współpracy cywilno – wojskowej.

KOLEJNE WCIELENIA DO SŁUŻBY JUŻ WKRÓTCE!

 

 

Zdjęcia: DWOT

Opublikował: Maciej Szeremeta | Data publikacji: 06-09-2022 10:44
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 23-09-2022 11:51