10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Анкета/ Prośba o wypełnienie anonimowej ankiety przez obywateli Ukrainy

Wydział Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie na prośbę Departamentu Administracji Rządowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji uprzejmie prosi o wypełnienie anonimowej ankiety wśród obywateli Ukrainy. Niniejsza ankieta ma na celu poznanie potrzeb obywateli Ukrainy, którzy przyjechali na teren Rzeczypospolitej Polskiej po 24 lutego br., ich obecnej sytuacji rodzinnej i materialnej, a także ich planów na przyszłość.

 

Ankiety w formie on-line można wypełniać zarówno na komputerze jak i telefonie czy tablecie. Linki do ankiet w języku polskim i ukraińskim  Ankieta w języku polski

Ankietę można również wypełnić i złożyć osobiście w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Przemyślu, przy ul. Ratuszowej 1 od poniedziałku do piątku w godzinach pracy urzędu.

=================================================================================================

 

Анкета
Просимо Вас заповнити дану анкету щодо Вашої поточної життєвої ситуації та Ваших планів на майбутнє. Опитування є анонімним. Метою даного опитування є вивчення потреб громадян України, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні, та з метою планування подальших форм допомоги з боку Уряду Республіки Польща.

опитування укр

Opublikował: Magdalena Świtalska | Data publikacji: 19-08-2022 08:51
Modyfikował: Magdalena Świtalska | Data modyfikacji: 19-08-2022 09:27