11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

PARP rozpoczęła rekrutację do IV edycji Akademii Menadżera Innowacji

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości realizuje jedyny w swoim rodzaju autorski program szkoIeniowo-doradczy Akademia Menadżera lnnowacji (AMl). Rekrutacja do niego potrwa do 9 września br. PARP zaprasza przedsiębiorców i pracowników poszukujących sposobów na wdrożenie innowacji, zwiększenie konkurencyjności, poprawę efektywności pracy i wzrost rentowności firmy.  Celem programu jest m.in. zbudowanie w firmie zespołu, który będzie skutecznie działał na rzecz jej rozwoju poprzez innowacje.

lnnowacje to siła napędowa nowoczesnej gospodarki i katalizator rozwoju każdego przedsiębiorstwa. Tylko te firmy, które sukcesywnie wprowadzają na rynek nowe produkty i usługi osiągają sukcesy biznesowe i mogą skutecznie konkurować na wymagającym rynku. AMl to program dopasowany do potrzeb przedsiębiorców otwartych na wdrażanie zmian w swoich firmach i zarządzanie innowacjami.

grafika - strona początkowa ulotki, grafika w kształcie mózgu ułożonego z kolorowych karteczek i wtyczki elektrycznej. Napis Akademia Menadżera Innowacji

- Zapraszamy przedsiębiorców do wzięcia udziału w lV edycji projektu. Jego celem jest wyposażenie właścicieli firm i menadżerów w kompetencje umożliwiające sprawne wdrażanie innowacyjnych procesów, produktów i usług w przedsiębiorstwach. AMl składa się z części szkoleniowej oraz równolegle realizowanej w przedsiębiorstwie części doradczej. Wykładowcami i doradcami AMl są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania i zarządzania innowacjami. Efektem programu są realizowane konkretne projekty wdrożeniowe, zwiększające konkurencyjność firm wszystkich branż i umożliwiające ich dalszy rozwój. Realizacja szkoleń i doradztwa AMl pozwala na podniesienie kompetencji i wykształcenie menadżerów innowacji nowej generacji - mówi Mikołaj Różycki Zastępca Prezesa
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Program skierowany jest do wszystkich przedsiębiorców bez względu na branżę i rodzaj prowadzonej działalności' Przedsiębiorcy mogą liczyć na dofinansowanie ze środków Programu Wiedza Edukacja Rozwój Żol4-ŻoŻo wwysokości80% dla mikro, małych i średnich firm oraz 50% dla dużych przedsiębiorstw. Nabór rozpoczął się 25 lipca i potrwa do 9 września br. Zainteresowanych udziałem w projekcie zapraszam na stronę:
www.parp.gov.pl/ami oraz do kontaktu pod numerem tel. 801 332 202 / 22 574 07 07 lub na
adres mailowy:  

Pliki do pobrania: PDFulotka_AMI_2022.pdf (2,63MB)

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości
ul. Pańska 8!/83,00-834 Warszawa
tel.: +48 22432 80 80, f: +48224328620
e-mail: biuro@parp.gov.pl www.parp.gov.pl

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 09-08-2022 11:57
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 11-08-2022 11:20