11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Bezpieczne Lato z Radiem ZET" w Przemyślu

Wakacje to czas zabawy i relaksu. Jednak nawet w tak beztroskim urlopowym okresie nie można zapominać o bezpieczeństwie własnym i innych. Już w najbliższą niedzielę 7 sierpnia Radio ZET zaprasza do Przemyśla na "Bezpieczne Lato z Radiem ZET". 

zdjęcie panoramy Przemyśla z lotu ptaka

W programie "Bezpiecznego Lata z Radiem ZET" znajdzie się m.in. miasteczko ruchu dla najmłodszych, tester bezpieczeństwa kasków rowerowych oraz tematyczne Koło Fortuny z atrakcyjnymi nagrodami.

Warto przyjechać na miejsce rowerami - będzie można okleić je specjalnymi odblaskami. Dzięki temu nasze pojazdy na dwóch kółkach staną się bardziej widoczne na drodze.

Dzięki obecności i zaangażowaniu Służb Miejskich z Przemyśla na wszystkich odwiedzających czekają pokazy sprzętu specjalistycznego i ratowniczego, a także pokazy pierwszej pomocy. Nie zabraknie też wielu cennych porad i zasad właściwego zachowywania się podczas urlopu, aby zapewnić sobie w pełni udane i bezpieczne wakacje. 

Co więcej, stowarzyszenie „Róża wiatrów” zaprezentuje swój sprzęt do sportów wodnych i przypomni zasady zachowania się na wodzie. 

Kajakarze na Sanie

Spotykamy się o godzinie 11 na Rynku w Przemyślu, czyli jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast na południu Polski. Niezwykłe zabytki, życzliwość i tradycyjna gościnność mieszkańców oraz śmiałe plany na przyszłość sprawiają, że Przemyśl cały czas zyskuje na atrakcyjności, stając się głównym ośrodkiem turystycznym Podkarpacia.

Na miejscu znajdą coś dla siebie wielbiciele aktywnego spędzania urlopu - zwolennicy turystyki pieszej, rowerowej, wodnej i sportów zimowych. 

Fontanna - miś na przemyskim Rynku, w tle budynek Urzędu Miejskiego

Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników historii i fortyfikacji. Sąsiedztwo fortów Twierdzy Przemyśl, bliskość Bieszczadów i Karpat Wschodnich to dodatkowe atuty miasta, które naprawdę zasługuje na to, aby nazwać je  "Turystycznym Sercem Wschodu".

Relacje z akcji będzie można usłyszeć na antenie Radia ZET i zobaczyć w mediach społecznościowych. 

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 04-08-2022 14:56
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 04-08-2022 15:11