25 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Z Pasją Po Zdrowie Pawełka

Dzisiaj, tj. 29 lipca gościliśmy w Przemyślu Pana Kamila Jaroszewskiego, który w ramach akcji ,,Z Pasją Po Zdrowie Pawełka" przejechał ponad 1500 km na rowerze by zebrać fundusze potrzebne na leczenie 12-letniego Pawełka, który urodził się z krótszą o 12 cm lewą nóżką.

Chłopiec ma już za sobą 11 skomplikowanych operacji i czekają go jeszcze następne. Mama wychowująca samotnie syna nie pracuje, gdyż musi cały czas zajmować się synem. Większość domowego budżetu przeznaczana jest na rehabilitację chłopca oraz wizyty u lekarza w Poznaniu. Matka chłopca rozpoczęła remont domu, by stworzyć dziecku godne warunki bytowe. Rodzina posiada już nową, wyremontowaną łazienkę. Została dobudowana kotłownia.

DSC_9451.jpeg

Trasa ze Świnoujścia do Przemyśla zajęła Panu Kamilowi 10 dni. To jego kolejna wizyta w naszym mieście. Kilka lat temu z podobną akcją charytatywną startował właśnie z Przemyśla. W imieniu Prezydenta Miasta Przemyśla przywitał go kierownik Biura Prezydenta Maciej Wolański. Panowie jednogłośnie stwierdzili, że nasze miasto wraz z okolicą to doskonałe tereny dla miłośników jazdy na rowerze. 

Dzięki współpracy ze sponsorami, przejechana trasa pomoże w zebraniu blisko 10 tysięcy złotych na leczenie Pawełka. Wszystkich, którzy chcą dołączyć do zbiórki zapraszamy do wpłat:

https://zrzutka.pl/pfnabv?fbclid=IwAR2Sm2LRMgVXz9D3lgTZKfb7AURpoUJSbD0JHuWcqRezvTXWIpABWlTuds0

 

 

Opublikował: Kamil Krukiewicz | Data publikacji: 29-07-2022 14:11
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 29-07-2022 15:11