10 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapoznaj się z informatorem przemyskiego etapu TdP

Z niecierpliwością czekamy, aż Tour de Pologne po roku ponownie pojawi się w Przemyślu. 1 sierpnia kolarze po raz drugi będą finiszować przed Krzyżem Zawierzenia na przemyskim Zniesieniu. To ogromne przedsięwzięcie organizacyjne zarówno dla spółki Lang Team, która co roku przygotowuje największy w Polsce wyścig kolarski, jak i dla naszego miasta, w którym usytuowana jest meta III etapu z Kraśnika. 

W wielu miejscach w Przemyślu znajdą Państwo informator, w którym są wszystkie informacje związane z obecnością Tour de Pologne w naszym mieście, podawane także na naszej stronie. Gdyby jednak chcieli Państwo skorzystać z wersji elektronicznej informatora - znajduje się on poniżej.

Informator_okładka.jpeg

PDFInformator Przemyśl Tour de Pologne - 1 sierpnia 2022.pdf (33,02MB)

28 lipca br. w Urzędzie Miejskim odbyło się ostatnie przed wyścigiem spotkanie służb miejskich, mundurowych i wszystkich miejskich jednostek zaangażowanych w sprawne przeprowadzenie tego sportowego wydarzenia. Dokonano ostatnich korekt i ustaleń, tak więc przejazd kolarzy przez Przemyśl i ich pobyt odbędzie się z pewnością bez przeszkód. 

Spotkanie w przemyskim Urzędzie ze służbami

Spotkanie w przemyskim Urzędzie ze służbami

zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 28-07-2022 13:56
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 28-07-2022 14:19