30 °C
×

Lekkoatletki UKS „TEMPO 5” w Reprezentacji Polski

W dniach  4-7 lipca  w  Jerozolimie  rozegrane  zostały  Mistrzostwa  Europy  Juniorów  Młodszych /roczniki 2005-06/  w Lekkiej  Atletyce. Do  reprezentacji  kraju  zostały  powołane  dwie  zawodniczki  UKS Tempo 5. Anna  Kicińska  reprezentowała  biało – czerwone  barwy  w  dysku  oraz  kuli a Julia  Szczepanik w biegu  na 400m przez plotki.

Rewelacyjny  start  zanotowała podopieczna Leszka  Wojciechowskiego,  która  w  pięknym  stylu  bijąc  czterokrotnie  swój  rekord  życiowy w dysku zdobyła wynikiem 46,60m brązowy  medal . Wcześniej  wystąpiła  w  eliminacjach  pchnięcia  kulą i  z  wynikiem  15,02m uplasowała się na  13  miejscu /do  finałowej dwunastki zabrakło 3 cm/. Podopieczna  Marii Sugier wystąpiła  w biegu  eliminacyjnym na 400mppl i z wynikiem 63,92s uplasowała się na  22 pozycji.  Wielkie  brawa dla  naszych  młodych  lekkoatletek, które  już  w najbliższych  dniach  15-17 lipca powalczą o  medale  w  Ogólnopolskiej  Olimpiadzie  Młodzieży  w Bielsku  Białej.

Opublikował: Kamil Krukiewicz | Data publikacji: 13-07-2022 08:58
Modyfikował: Kamil Krukiewicz | Data modyfikacji: 13-07-2022 08:58