19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spektakl Teatru "Zawieszeni" i koncert charytatywny

16 i 17 listopada br. będą miały miejsce w Przemyślu dwa wydarzenia, w które zaangażowana jest młodzież związana z projektem "Młodość ze sztuką".

- 16 listopada o godz. 18.00 planowany jest Koncert Charytatywny dla Angeliki Podgórnej, która potrzebuje 20 tysięcy na aparat słuchowy. Koncert odbędzie się w Klubie Sing- Sing.

Wystąpią m.in. DJ SCJ & DJ Messer, ASP, WueSBe, Pretekst, Jajo & Świeca & Kater, Arsen & Wacek, Unikal Family. W trakcie koncery odbędzie się aukcja obrazów grafficiarzy.


- 17 listopada o godz. 18.00 na Zamku Kazimierzowskim spektakl „Baśnie i waśnie rodzinne" w wykonaniu Teatru "Zawieszeni" przy współpracy ze środowiskiem hip hopowym (Unikal Family, Kodziu, Jajo & Świeca).

JPGobraz na licytację

JPGobraz na licytację

JPGobraz na licytację

JPGobraz na licytację

JPGobraz na licytację

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl