19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie integracyjne Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej

Serdecznie zapraszamy na spotkanie integracyjne Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, które odbędzie się 30.06.2022 r. o godz. 18.00 w Hotelu Mercure Grand. Spotkanie będzie okazją do nawiązania w krótkim czasie nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia uczestnikom oferty swojej firmy oraz wymienienia się wizytówkami z przedstawicielami Firm Członkowskich PUIG. Jest to jedyna w swoim rodzaju formuła networkingowa pozwalająca w miłej atmosferze i doskonałej lokalizacji przy dobrym jedzeniu i piciu poznać przedstawicieli innych Firm Członkowskich i Zespołu PUIG.


Udział w wydarzeniu wymaga uprzedniej rejestracji (zalecamy udział 2 osoby z firmy). Koszt uczestnictwa to 300,00 PLN + VAT od osoby dla firmy członkowskiej
Rejestracja1 możliwa jest do 22 czerwca 2021 poprzez link: https://puig.sorga.pl/rekrutacja?r=Wydarzenia_PUIG
Akceptacja udziału Przedstawiciela Firmy przez organizatorów następuje po otrzymaniu płatności dokonanej na podstawie faktury proformy.
Ponadto informujemy, iż w celu zaprezentowania potencjału i oczekiwań poszczególnych uczestników organizatorzy przygotowują w wersji elektronicznej Katalog Uczestników Wydarzenia. Katalog zawierał będzie:
- Nazwę firmy2
- Zdjęcie Przedstawiciela Firmy uczestniczącego w spotkaniu2
- Opis firmy z określeniem branży w której działa (Max 250 znaków)2
- Określenie oczekiwań dot. współpracy biznesowej i preferowanych branż (Max 250 znaków)2
 
UDZIAŁ WYŁĄCZNIE DLA FIRM CZŁONKOWSKICH PUIG.
 
1 Dokonując rejestracji wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych (Imię i Nazwisko oraz Nazwa firmy) przez wszystkich organizatorów wydarzenia.
2  Termin przesyłania informacji do 25 czerwca 2022
 
 

Opublikował: Kamil Krukiewicz | Data publikacji: 29-06-2022 12:51
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 30-06-2022 11:56