14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Konkurs Mistrz Chemii i Fizyki

Fizyka i chemia należą do Twoich ulubionych przedmiotów? Chętnie je zgłębiasz, a może nawet pomagasz innym w nauce? Możesz zatem wykorzystać swój talent i zawalczyć o cenne nagrody oraz o tytuł mistrzowski!

Takie możliwości stwarza konkurs Mistrz Chemii i Fizyki organizowany w serwisie edukacyjnym Mathematics.live. Zadaniem uczestników będzie przygotowanie opracowań na tematy wybrane samodzielnie z listy. Dzięki temu będą mieli okazję do ugruntowania zdobytej już wiedzy, a także zgłębienia nowych zagadnień.

Rywalizacja rozpoczyna się na początku czerwca i potrwa do końca wakacji. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://mathematics.live/pl/konkurs/mistrz-chemii-i-fizyki

Szanse na zdobycie nagród są wyjątkowo wysokie! Nagrodzonych zostanie aż 100 najlepszych uczestników. A nagrody osiągają nawet wartość 2 tysięcy złotych!

Przygotowano zarówno nagrody rzeczowe, jak i vouchery do wykorzystania w serwisie z korepetycjami online Tutors.live (https://tutors.live/). Mogą posłużyć np. na naukę języków obcych lub na nadrobienie zaległości w wybranym przedmiocie szkolnym.

Zapisz się do konkursu już dziś, a tytuł Mistrza Chemii i Fizyki może być Twój!

Z poważaniem

Zespół Mathematics.live i Dyktanda.pl

 

Opublikował: Dorota Kowalska-Buś | Data publikacji: 22-06-2022 12:18
Modyfikował: Dorota Kowalska-Buś | Data modyfikacji: 22-06-2022 12:19