-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie z zakresu sprzedaży alkoholu.

                   

W imieniu Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie, który od wielu lat prowadzi działania edukacyjne na rzecz odpowiedzialnej konsumpcji alkoholu, zachęcamy do skorzystania z nieodpłatnej platformy szkoleniowej odpowiedzialnysprzedawca.pl. Za jej pomocą sprzedawcy mogą poznać przepisy obowiązujące w Polsce w zakresie sprzedaży alkoholu.

  • Platforma e-learningowa odpowiedzialnysprzedawca.pl to proste narzędzie, które umożliwia szybką edukację sprzedawców wszystkich punktów, oferujących napoje alkoholowe. Platforma dostępna jest w języku polskim oraz ukraińskim.
  • Dotychczas za pomocą platformy przeszkoliło się ponad 38 tysięcy sprzedawców.

Każdy użytkownik, który dokona rejestracji i zaloguje się na platformie, przechodzi interaktywne szkolenie z zakresu obowiązujących przepisów dotyczących zakazu sprzedaży alkoholu nieletnim oraz konsekwencji płynących z łamania prawa. W kolejnych etapach zapoznaje się z informacjami na temat wpływu alkoholu na rozwój psychofizyczny i funkcjonowanie społeczne młodych ludzi oraz poznaje techniki asertywnej odmowy. Szkolenie kończy test sprawdzający wiedzę oraz interaktywna gra, będąca symulacją sytuacji zakupu alkoholu w sklepie, która weryfikuje umiejętność radzenia sobie w codziennych sytuacjach związanych z obsługą niepełnoletnich klientów.

Uczestnik, który pozytywnie zaliczy wszystkie etapy szkolenia może wygenerować, a następnie wydrukować certyfikat poświadczający zdobytą wiedzę.

Więcej informacji: www.odpowiedzialnysprzedawca.pl
Opublikował: Łukasz Palko | Data publikacji: 06-06-2022 13:49
Modyfikował: Łukasz Palko | Data modyfikacji: 06-06-2022 14:20