15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Nabór wniosków w ramach programu „Zajęcia klubowe w WTZ”

Prezydent Miasta Przemyśla informuje, że zbliża się druga tura naboru wystąpień samorządów powiatowych o przyznanie środków finansowych na realizację programu Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych  „Zajęcia klubowe w WTZ”. Dotyczy ona zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone od drugiej połowy roku realizacyjnego (tj. od dnia 1 sierpnia 2022 r. do dnia 31 stycznia 2023 r.), oraz zajęć klubowych prowadzonych w WTZ, w których od momentu zakończenia terminu pierwszej tury naboru wystąpień zwiększyła się liczba beneficjentów programu.

W związku z powyższym zachęcamy Warsztaty Terapii Zajęciowe do zapoznania się z treścią programu i procedurami jego realizacji - dokumenty związane z realizacją programu zostały udostępnione na stronie internetowej Funduszu.

Informujemy, iż podmioty prowadzące Warsztaty Terapii Zajęciowej na terenie Miasta Przemyśla mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach ww. programu w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Przemyślu w terminie do dnia 22 czerwca 2022 r.

Wnioski należy składać na formularzu zamieszczonym poniżej.

DOCXWniosek o dofinansowanie zajęć klubowych.docx
 

Opublikował: Andrzej Daćko | Data publikacji: 24-05-2022 13:39
Modyfikował: Andrzej Daćko | Data modyfikacji: 24-05-2022 13:47