22 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Program kulinarny Roberta Makłowicza w TVP2

Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia programu pt. "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza", który był realizowany w Przemyślu.

Emisja już 11 listopada w programie II TVP.

Robert Makłowicz odwiedził najbardziej znane historyczne miejsca w Przemyślu opisane w przewodniku turystycznym podróżnika i geografa Mieczysława Orłowicza.

Na przemyskim Rynku przygotował galicyjską potrawę o nazwie zalewajka. Jedna z potraw przygotowywana była w pracowni przemyskiego fajkarza Bartłomieja Antoniewskiego (Jesienne Szparagi, potrawa zwana również „Wężymordem”). Kolejnym punktem programu była wizyta na forcie Salis Soglio, gdzie gospodarz programu przygotował gulasz jagnięcy.

Zapraszamy przed telewizory 11 listopada (TVP2)

JPGplakat "Podróże kulinarne Roberta Makłowicza"

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl