Zapraszamy na pokaz slajdów Piotra Michalskiego „Przemyskie przeprawy mostowe"

Przemyska Biblioteka Publiczna zaprasza na pokaz slajdów  Piotra Michalskiego „Przemyskie przeprawy mostowe". 21 maja 2022 r., godz. 17.30 PBP, ul. Grodzka 8, budynek A, sala wielofunkcyjna.

Partnerzy projektu: Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej, Towarzystwo Przyjaciół Nauk w Przemyślu, Grupa Przemyśl miasto zabytków - Wehikuł Czasu.

Będzie trochę o historii budowy, kładek, mostów i wiaduktów drogowych i kolejowych. Pojawią się też zdjęcia archiwalne i obecne detali technicznych - tych które możemy oglądać do dziś i tych które niestety z różnych powodów odeszły w niepamięć. Oczywiście mosty wpisują się w historię miasta i wydarzenia z czasu I i II wojny światowej i o tym również będę chciał w trakcie pokazu opowiedzieć - zachęca Piotr Michalski.

Plakat zapraszający na wystawę - archiwalne zdjęcie przepraw mostowych w Przemyślu i tekst: PRZEMYSKA BIBLIOTEKA PUBLICZNA
ZAPRASZA NA POKAZ SLAJDÓW
PIOTRA MICHALSKIEGO
PRZEMYSKIE PRZEPRAWY MOSTOWE
PARTNERZY
MUZEUM NARODOWE ZIEMI PRZEMYSKIEJ
TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ NAUK W PRZEMYŚLU
GRUPA PRZEMYŚL MIASTO ZABYTKÓW
WEHIKUŁ CZASU
21 maja 2022 r. (sobota), godz. 17.30.
Przemyska Biblioteka Publiczna, ul. Grodzka 8.

Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 17-05-2022 11:19 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 17-05-2022 11:19

Na skróty