16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wręczenie Stypendiów Twórczych

   31 października br. w Urzędzie Miejskim odbyło się oficjalne wręczenie Stpendiów Twórczych przyznawanych co roku osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury oraz ochroną dóbr kultury. Na zaproszenie Prezydenta Miasta przybyło dwóch z trzech tegorocznych laureatów: wyróżnieni wspólnie w kategorii muzyka Magdalena Betleja i Andrzej Guran oraz przedstawiciele wyróznionej w kategorii teatr Grupy Teatralnej „Zawieszeni”. Na uroczystość nie mogli niestety przybyć nagrodzeni wspólnie w kategorii malarstwo Renata Wota Cywicka i Janusz Jerzy Cywicki.

   Nagrody wręczył w imieniu Prezydenta Miasta jego Zastępca Wiesław Jurkiewicz. Spotkanie było też okazją do rozmowy na temat najbliższych planów wyróżnionych osób i ich projektów, na które przeznaczą pieniądze ze Stypendium Twórczego.

JPGNULL

JPGNULL

JPGod lewej: przedstawiciele Grupy Teatralnej "Zawieszeni", Andrzej Guran, Magdalena Betleja

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl