16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

"Światełko pamięci dla Cmentarza Łyczakowskiego"

   W przemyskich szkołach trwa akcja zbiórki zniczy, które zapłoną w dzień Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny na jedny z najstarszych i najpiękniejszych cmentarzy w Europie - Cmentarzu Łyczakowskim. Ci Przemyślanie, którzy chcą się jeszcze dołączyć do akcji i przynieść znicze, które zostaną zapalone w tym wyjątkowym dla Polaków miejscu, mogą je dostarczyć do Szkoły Podstawowej Nr 16 do najbliższego poniedziałku (29 października) skąd w najbliższym tygodniu zostaną zabrane do Lwowa.

   Zbiórka jest odpowiedzią na  akcję "Ocalić od zapomnienia" prowadzoną po raz kolejny przez Konsulat Generalny RP we Lwowie wraz Radiem Lwów, pod patronatem medialnym TVP 3 oraz Polskiego Radia Rzeszów.

 

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl