34 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Spotkanie medalistów Polski w Urzędzie Miejskim

   W dniu 19 października 2007 r. w sali Urzędu Miejskiego w Przemyślu błyskało złotem i srebrem, a to za sprawą historycznych zwycięstw naszych najmłodszych sportowców w finałach ogólnopolskich rozgrywek prowadzonych przez Szkolny Związek Sportowy w sezonie 2006/2007.
   W Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej mistrzyniami w mini piłce ręcznej zostały dziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 14 im. Zjednoczonej Europy, a wicemistrzami w Ogólnopolskiej Gimnazjadzie: Gimnazjum Nr 2 w koszykówce chłopców i Gimnazjum Nr 1 im. Orląt Przemyskich w piłce ręcznej chłopców. Młodzi mistrzowie i wicemistrzowie Polski z rąk Nczelnika Wydziału Edukacji i Sportu odebrali imienne dyplomy i talony na sprzęt sportowy.
Listy gratulacyjne otrzymali trenerzy w osobach: Piotr Kroczek, Krzysztof Młot i Przemysław Korobczak. Pamiątkowe medale, złoty z IMS i srebrny Gimnazjady młodzi sportowcy wręczyli Panu Robertowi Chomie Prezydentowi Miasta Przemyśla w przerwie meczu II ligi piłki ręcznej w hali sportowej POSiR w dniu 20.10.br.


Opracował:
Z. Rużycki
Insp. Wydziału E i S

JPGmedaliści z przemyskich szkół na spotkaniu w Urzędzie Miejskim

JPGdziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 14

JPGSpotkanie medalistów Polski w Urzędzie Miejskim.

JPGSpotkanie medalistów Polski w Urzędzie Miejskim.

JPGSpotkanie medalistów Polski w Urzędzie Miejskim.

JPGsrebrni medaliści

JPGtrener i dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 14 Piotr Kroczek

JPGdziewczęta ze Szkoły Podstawowej Nr 14

JPGsrebrni medaliści

Opublikował:  | Data publikacji: 23-10-2007 16:50
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 15-02-2008 14:43