35 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Informacja o możliwości korzystania z dyżurów specjalistycznych

W dniu  1 stycznia 2022 roku  w ramach systemu nieodpłatnej pomocy uruchomiony został projekt punktów specjalistycznych, w których odbywają się dyżury specjalistyczne w dedykowanych punktach w całej Polsce.

Jeżeli potrzebują Państwo porady specjalisty z jednej ze wskazanych na liście dziedzin, mogą Państwo zarejestrować się na wybrany dyżur specjalistyczny - niezależnie od swojego miejsca zamieszkania.

Jeżeli nie mają Państwo możliwości skorzystać z porady stacjonarnie – zachęcamy do umówienia się na wizytę zdalną (czyli przy użyciu środków porozumiewania się na odległość takich jak telefon lub komunikator internetowy). Lista wspomnianych dziedzin i punktów została dodana w załączniku.

W celu umówienia wizyty mogą Państwo skorzystać ze strony do zapisów https://np.ms.gov.pl/zapisy, lub odszukać na stronie internetowej właściwego powiatu numer do zapisów telefonicznych albo odpowiedni adres e-mail.

Jeżeli jesteście Państwo wykonawcą pomocy i specjalistą we wskazanych dziedzinach i chcą Państwo podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z beneficjentami spoza swojego powiatu – zachęcamy do kontaktu z właściwym Starostą lub Ministerstwem Sprawiedliwości.

W razie pytań związanych z programem prosimy o kontakt z osobą odpowiedzialną za projekt w Departamencie Strategii i Funduszy Europejskich: Marcinem Noskowskim (nr tel. 538-623-553, Marcin.Noskowski@ms.gov.pl).

Aktualna listę dyżurów specjalistycznych na rok 2022 znajduje się pod adresem  https://np.ms.gov.pl/aktualnosci/Komunikat,54.

Opublikował: Magdalena Świtalska | Data publikacji: 10-02-2022 14:33
Modyfikował: Magdalena Świtalska | Data modyfikacji: 10-02-2022 14:36