23 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Przemyślu

,,Przejrzyj na oczy" - tak brzmi hasło jubileuszowego, bo 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę tj. 30 stycznia !

Jak co roku, w organizację Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy włącza się Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK. W sali widowiskowej odbędą się koncerty z udziałem podkarpackich artystów. Zagrają m.in.:

  • Scream from Basement
  • Fabryka Snów
  • Diaboł Boruta

Nie zabraknie również tradycyjnego „światełka do nieba" - widowisko żonglerki ogniowej w wykonaniu teatru ulicznego. 

 

plakat_wosp_2022.jpeg

 

Sztab w Przemyślu został zarejestrowany przy Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu, tworzą go pracownicy placówki i wolontariusze. W niedzielę na ulice miasta wyjdzie 40 wolontariuszy, którzy będą kwestować na ulicach w godz. 11 do 18. Wolontariuszami są uczniowie przemyskich szkół ( I Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Elektronicznych i Ogólnokształcących i Szkoła Podstawowa nr 1, a także członkowie stowarzyszeń działających na terenie miasta).

W organizację 30. Finału WOŚP włączy się również Stowarzyszenie Przemyskie Morsy, które zaprasza w samo południe na taras widokowy przy Wybrzeżu Ojca Świętego Jana Pawła II.

W programie: kiermasz pn. ,,Dajemy drugie życie pluszakom i książkom", możliwość zrobienia sobie zdjęcia z maskotką Przemyskich Morsów, gorący posiłek, tort, muzyka na żywo i przede wszystkim wejście do zimnej wody.

Więcej informacji znajdziecie poniżej:

https://www.facebook.com/Przemyskie-Morsy-102945875540519/

 

O godz. 13.00 przed Urzędem Miejskim możecie natrafić na niezawodny Przemyski Klub Biegacza, który również wspiera finał WOŚP. Członkowie Stowarzyszenia wystartują i pobiegną do siedziby przemyskiego sztabu zlokalizowanego w Młodzieżowym Domu Kultury.

 

Opublikował: Maciej Wolański | Data publikacji: 24-01-2022 15:10
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 26-01-2022 13:07