17 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Bezpłatne warsztaty z programowania już 5-6 lutego!

Zapisy na "Koduj z Gigantami" - największe wydarzenie programistyczne dla dzieci i młodzieży w Polsce wciąż trwają, chociaż ze względu na duże zainteresowanie już na listę rezerwową, a termin dodatkowych warsztatów zostanie ustalony. Wraz z organizatorami, patronami honorowymi serdecznie uczniów przemyskich szkół do udziału w akcji zaprasza Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji. Zajęcia będą odbywać się w dniach od 5 do 6 lutego 2022 roku od godziny 9:00 do 20.00 przy ulicy Ratuszowej 10a siedzibie Inkubatora.

Baner promujący akcję - rysunek skrzyni ze skarbami, chłopca ze szkłem powiększającym
i teks: giganci programowania
KODUJ Z GIGANTAMI
PYTHON SZYFRY HTML
ZAGADKI MINECRAFT
BEZPŁATNE WARSZTATY Z PROGRAMOWANIA
Stacjonarnie i Online
Przemyśl, 5 - 6 LUTEGO
www.kodujzgigantami.pl

Wraz z naszymi patronami honorowymi serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w akcji. Zajęcia są bezpłatne i mają na celu propagowanie nauki programowania wśród dzieci i młodzieży oraz promowanie nowych rozwiązań technologicznych. 
Zajęcia będą odbywać się w dniach od 5 do 6 lutego 2022 roku od godziny 9:00 do 20.00 przy ulicy Ratuszowej 10a (Przemyski Inkubator Przedsiębiorczości i Innowacji) w Przemyślu.
Akcję honorowym patronatem wspierają:

Logo_ORE.jpeg logo_NASK.jpeg


W 10. edycji akcji "KODUJ Z GIGANTAMI - SZYFRY I ZAGADKI” zabierzemy uczestników do świata szyfrów i zagadek, które będziemy wspólnie odkodowywać, pracując m.in. w takich środowiskach jak Scratch, Minecraft, C#.
Aby wziąć udział w zajęciach, wystarczy indywidualnie zarejestrować się na stronie: www.kodujzgigantami.pl. Następnie wybrać miasto Przemyśl.
Zapisy już trwają
Więcej szczegółów poznacie Państwo na naszej stronie na FB: www.facebook.com/Giganci-Programowania

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów - entuzjastów nowych technologii oraz tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z programowaniem.
Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferującą od ponad 6 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży.
Giganci Programowania są globalnym partnerem Microsoft dla Edukacji.

 

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 19-01-2022 14:30
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 01-02-2022 11:53