19 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

OFERTA DZIERŻAWY WIATY PIKNIKOWEJ I PARKINGU PRZY KOPCU TATARSKIM

Warunkiem nieodpłatnego oddania przedmiotowego terenu w dzierżawę na okres 3 lat jest zorganizowanie ciekawej oferty dla mieszkańców i turystów odwiedzających Kopiec Tatarski.

1. rodzaj nieruchomości: nieruchomość zabudowana

2. powierzchnia, numer działki: ok. 0,8 ha, część działki978 obręb 212

3. forma udostępnienia, informacja o przetargu, cena: trzyletnia bezpłatna dzierżawa terenu po uzgodnieniu z inwestorem warunków użytkowania

4. mpzp, przeznaczenie, sugerowany typ inwestycji:  nie ma mpzp; funkcję wiodącą stanowią usługi świadczone mieszkańcom i turystom korzystającym z inwestycji pn. „Kopiec Tatarski i Forteczna Trasa Turystyczna”

5. infrastruktura: brak

6. położenie, ulica, dostępność komunikacyjna: pomiędzy ul. Przemysława i Grochowską; w odległości 2 km od kolei, z dogodnym dojazdem do drogi międzynarodowej E-40 z Niemiec do Lwowa, z planowanym w 2012r. oddaniem autostrady A4 do Rzeszowa, w niewielkiej  odległość od lotniska w Jasionce koło Rzeszowa (najbardziej wysunięte na wschód lotnisko UE); 12 km od granicy z Ukrainą, w pobliżu trzech przejść granicznych polsko – ukraińskich, które dodatkowo zyskają na znaczeniu wobec Euro 2012.

7.  właściciel: Gmina Miejska Przemyśl

8.  stan prawny: uregulowany

9. adres, tel., osoba do kontaktu: : Urząd Miejski w Przemyślu, Rynek1, 37–700 Przemyśl; tel./fax (16) 675 20 75, Małgorzata Gumienny Wydział Inwestycji, Strategii Rozwoju i Funduszy Europejskich

10. opis, inne informacje: w wyniku realizacji projektu pn. „Rewitalizacja Kopca Tatarskiego i budowa Fortecznej Trasy Turystycznej”  powstaje nowa infrastruktura społeczna dla mieszkańców miasta oraz turystów. W jej skład wejdzie m. in.:
  • nowy parking dolny dla samochodów osobowych,
  • droga forteczna – dojazd do parkingu dolnego,
  • wiata piknikowa obok parkingu dolnego.

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

JPGNULL

Opublikował:  | Data publikacji: 15-10-2007 14:42
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 13-03-2012 13:19