-1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Kryształowa Królowa Śniegu”

„Kryształowa Królowa Śniegu” to muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena, którą będziemy mogli zobaczyć w Zamku Kazimierzowskim 23 stycznia 2022 r. godz. 16.00. Bilety w cenie 25 zł do nabycia wkrótce w sklepie muzycznym „MUSICLAND”, ul. Serbańska 13, online na KupBilecik.pl oraz na godzinę przed spektaklem na Zamku Kazimierzowskim.

banerek promujący spektakl ze zdjęciem Królowej Śniegu ze spektaklu i napisem Kryształowa Królowa Śniegu - muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena

„Diament czysty, doskonały,
teraz wrzucę go do czary.
I użyję starej gwary, której owa moc tworzenia
lustro w śnieżną damę zmienia.
Czyste zło niech w Tobie drzemie
Spełniaj swoje przeznaczenie.”

Muzyczna bajka na podstawie baśni Hansa Christiana Andersena to opowieści o chłopcu, którego serce zostało zamienione w sopel lodu. Kryształowa Królowa Śniegu i jej sługa Garbus w sprytny sposób wciągną do gry dobra i zła Kaja. Jego siostra Gerda, aby ratować brata będzie musiała zmierzyć się z trudnymi zadaniami, które przygotował dla niej Garbus. Na drodze Gerdy stanie dziwaczna Dżemdżamdżuła oraz tajemnicza Syrena, ale czy Gerda poradzi sobie z zadaniami i uda jej się pokonać podstępną grę Królowej Śniegu? Muzyczny spektakl wzbogacony efektami multimedialnymi, rozbudowaną przestrzenną scenografią oraz pięknymi kostiumami. Zaskakujące dialogi wprowadzą widza w świat baśni, a autorskie piosenki porwą publiczności do wspólnego śpiewania. Sporo interaktywnych momentów spowoduje, że mali widzowie staną się częścią tej historii.

Plakat ze zdjęciem Królowej Śniegu ze spektaklu i tr4eść Muzyczna bajka - podstawie baśni
Hansa Chrisana Andersena
KRYSZTAŁOWA KRALOWA ŚNIEGU
23 stycznia 2022 T., godz. 16.00
Zamek Kazimierzowski w Przemyślu
Organizator
Przemyskie Centrum
Kultury i Nauki ZAMEK
WWW.KULTURA.PRZEMYSL.PL
Bilety w cenie 25 zł
do nabycia w sklepie muzycznym „Musicland"
ul. Serbańska 13, na godzinę przed spektaklem
na Zamku Kazimierzowskim oraz online na kup bilecik

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 10-01-2022 08:33
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 10-01-2022 08:33