11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Prezydent wyróżniony przez Federację Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości

W dniu 5 października br. w Warszawie podczas Jubileuszowej gali z okazji 10-lecia Polskiej Federacji Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości Prezydent Miasta Przemyśla otrzymał dyplom za zasługi dla usprawnienia i polepszenia funkcjonowania gospodarki nieruchomościami. W imieniu Prezydenta Przemyśla wyróżnienie odebrał Zbigniew Duszyk Prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. Uroczystość odbyła się przy okazji obchodów „Dnia Budowlanych 2007”. Robert Choma skierował do uczestników uroczystości list z życzeniami oraz gratulacjami, w którym czytamy: „Pragnę złożyć gratulacje z okazji tego pięknego Jubileuszu i wyrazy uznania dla prowadzonej działalności związanej z udzielaniem wsparcia zarządcom i administratorom nieruchomości. Ogromna liczba organizacji wchodzących w skład federacji jest dowodem profesjonalnego działania i spełnianiem ich oczekiwań zarówno pod względem prawnym jak i merytorycznym. Jestem przekonany, iż to Jubileuszowe spotkanie stanie się okazją do poruszenia wielu ważnych spraw z zakresu administracji i zarządzania nieruchomościami.
Z okazji Państwa święta życzę dalszego dynamicznego rozwoju Polskiej Federacji Organizacji Zarządców i Administratorów Nieruchomości oraz wielu kolejnych okazji do spotkań.”

JPGOkolicznościowa statuetka

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl