14 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

„Zapraszamy do NIE-BA” – koncert Roberta Lubery z zespołem, gościnnie wystąpił Wojtek Cugowski

Tuż przed Sylwestrową Galą, 30 grudnia, Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK zaoferowało mieszkańcom naszego miasta – tak na dobre, mocne zakończenie roku – koncert rockowo-bluesowy w wykonaniu dobrze znanego w Przemyślu Roberta Lubery z zespołem. Gościnnie w tym wydarzeniu udział wziął Wojtek Cugowski, który wprowadził do tego koncertu te najmocniejsze, ale bardzo pozytywnie odebrane przez widownię akcenty.

Robert Lubera z zespołem na scenie zamkowej

Koncert wypełniły utwory z najnowszej płyty zespołu NIE-BO, a także kompozycje innych, znanych i lubianych artystów. Była to wzbogacona wersja koncertu, który transmitowany był przez Radio Nowy Świat w ramach Rzeszów Breakout Days we wrześniu br.
Dodatkowego smaczku dodał temu wydarzeniu fakt, że pomysłodawca koncertu i lider zespołu  NIE-BO Robert Lubera obchodzi urodziny w Noc Sylwestrową, czyli zaraz, kolejnego dnia po występie. Wiadomość ta, podana przez jednego z członków zespołu była przyczynkiem do gremialnego odśpiewania „sto lat”.  

Robert Lubera na scenie
Na scenie Zamku Kazimierzowskiego wystąpił zespół NIE-BO w składzie: Żaneta Lubera - git. śpiew, Robert Lubera - git. śpiew, Kajetan Galas - organy Hammonda, Wojtek Famielec - git. basowa, Józef Rusinowski – perkusja, Sebastian Stanny  - saksofony, Rafał Gańko – trąbka, Tomasz Dworakowski – puzon, gościnnie Wojtek Cugowski - git. śpiew.

Zespół NIE-BO na scenie Zamku Kazimierzowskiego

 

 

Tomasz Beliński
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
fot. Tomasz Beliński

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 03-01-2022 13:45
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 03-01-2022 13:45