1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Zaproszenie do udziału w uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika Ojca Świętego

   Prezydent Miasta Przemyśla zaprasza mieszkańców do udziału w uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika Ojca Świętego Jana Pawła II, która odbędzie się w dniu 15 października na Placu Niepodległości z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Lecha Kaczyńskiego, Metropolity Przemyskiego Arcybiskupa Józefa Michalika oraz Metropolity Przemysko – Warszawskiego Obrządku Greckokatolickiego Arcybiskupa Jana Martyniaka. Uroczystość rozpocznie się o godzinie 18.45 przemarszem z Rynku Starego Miasta. O godzinie 19.00, bezpośrednio przed uroczystością odsłonięcia pomnika, Prezydent RP Lech Kaczyński dokona wręczenia orderów i odznaczeń państwowych.
   W wydarzeniu tym będziemy mogli wziąć udział dzięki życzliwości metropolitów obu obrządków i po pokonaniu wielu trudności na drodze do osiągnięcia celu, jakim jest uczczenie w naszym mieście pamięci Ojca Świętego.

JPGPomnik Ojca Świętego

Opublikował:  | Data publikacji: 12-10-2007 15:17
Modyfikował:  | Data modyfikacji: 24-03-2009 10:07
×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl