9 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Podsumowanie Przemyskiej Ligi Biegowej

Dzisiaj z wizytą u Prezydenta Miasta Przemyśla Wojciecha Bakuna gościli Przedstawiciele Przemyskiego Klubu Biegacza w osobach Dyrektora Biegów Mieczysława Jałochy i Radnego Rady Miejskiej w Przemyślu Roberta Bala aby podsumować Przemyską Ligę Biegową 2021.

 

Przemyski Klub Biegacza z wizytą u Prezydenta Miasta - podsumowanie Sezonu 2021.jpeg

 

Przemyski Klub Biegacza to grupa zrzeszająca biegaczy-amatorów z Przemyśla i okolic, która od wielu lat organizuje najlepsze wydarzenia biegowe takie jak np. Bieg uliczny Przemyska Dycha, Zimowa Karpacka Piątka, Ultramaraton Wyszehradzki, Bieg Tropem Wilczym czy Piątka dla Hospicjum.

Pomimo sytuacji epidemiologicznej spowodowanej pandemią w bieżącym roku Przemyski Klub Biegacza zorganizował niezwykle ciekawe projekty, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród biegaczy z Przemyśla, województwa podkarpackiego jak i całego kraju.

Dzisiaj przedstawiciele Stowarzyszenia w osobach Mieczysława Jałochy i Roberta Bala podziękowali za współpracę i wsparcie imprez biegowych Prezydentowi Miasta Przemyśla Wojciechowi Bakunowi. Poziom imprez pokazuje, że Przemyśl staje się bardzo ważnym punktem na biegowej mapie Polski.

Przemyski Klub Biegacza z wizytą u Prezydenta Miasta - podsumowanie Sezonu 2021-2.jpeg

 

Przemyski Klub Biegacza z wizytą u Prezydenta Miasta - podsumowanie Sezonu 2021-3.jpeg

 

Podziękowanie dla Prezydenta Miasta - Przemyska Liga Biegowa.jpeg

 

W spotkaniu udział wzięli Zastępca Prezydenta Miasta Bogusław Świeży i Sekretarz Miasta Dariusz Łapa, którzy w ramach podziękowań otrzymali pamiątkowe statuetki. Należy podkreślić, że w przyszłym roku Przemyski Klub Biegacza planuje zorganizować jubileuszową dziesiątą edycję Biegu Ulicznego Przemyska Dycha. 

 

Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki za pomyślność przedsięwzięcia, a tymczasem przypomnijmy sobie najważniejsze eventy biegowe w ramach Przemyskiej Ligi Biegowej 2021:

 

 

Źródło informacji: Przemyski Klub Biegacza, Portal internetowy Przemyśl Nasze Miasto, Urząd Miejski w Przemyślu

Zdjęcia: Maciej Wolański, Biuro Prezydenta Miasta

Opublikował: Maciej Wolański | Data publikacji: 21-12-2021 12:21
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 21-12-2021 12:45