Wolontariusze roku 2021 wybrani!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza został rozstrzygnięty konkurs „Zasłużony dla Wolontariatu 2021”. Laureatami zostali: Pan Łukasz Szaruga, Podhalańska Grupa Tandemowa oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu Środowiskowy Dom Samopomocy.

 

Miło nam poinformować o wyborze laureatów w konkursie, ogłoszonym przez Prezydent Miasta Przemyśla Wojciech Bakuna, "Zasłużony dla Wolontariatu 2021". Poniżej zamieszczamy przyznane nominacje w poszczególnych kategoriach oraz laureatów.

 

W kategorii Przemyski Wolontariusz Roku – wolontariat indywidualny nominację otrzymali:

1) Pani Agnieszka Kamińska

2) Pani Karolina Pawłowska

3) Pan Łukasz Szaruga

4) Pani Małgorzata Panecka

Laureatem został Pan Łukasz Szaruga za wieloletnią, systematyczną, pełną pasji i oddania służbę na rzecz drugiego człowieka w ramach Grupy Ratownictwa PCK „Przemyśl”.

 

W kategorii Przemyski Wolontariusz Roku – wolontariat grupowy nominacje otrzymały:

1) Grupa Ratownictwa PCK „Przemyśl”

2) Grupa historyczno-artystyczna przy Szkole Podstawowej Nr 15 im. Adama Mickiewicza w Przemyślu

3) Podhalańska Grupa Tandemowa

4) Zespół Muzyczny „Szarotki” przy 5 Batalionie Strzelców Podhalańskich w Przemyślu

Laureatem została Podhalańska Grupa Tandemowa za sumienną i pełną poświęcenia pracę oraz zaangażowanie i wytrwałość na rzecz aktywizacji kolarstwa tandemowego osób niewidomych.

 

W kategorii Przemyska Organizacja/Instytucja Przyjazna Wolontariuszom nominacje otrzymały:

1) Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu Środowiskowy Dom Samopomocy

2) Przemyskie Stowarzyszenie Dobrego Wojaka Szwejka w Przemyślu

3) Stowarzyszenie „Linia102.pl” w Przemyślu

Laureatem został zostało Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu Środowiskowy Dom Samopomocy za otwartą, pełną życzliwości i przyjaźni postawę oraz stworzenie autentycznych warunków współpracy z wolontariuszami.  

 

 

Gratulujemy wszystkim nominowanym i laureatom w konkursie

„Zasłużony dla Wolontariatu 2021”!

Opublikował(a): Robert Gawlik Data publikacji: 08-12-2021 09:38 Modyfikował(a): Robert Gawlik Data modyfikacji: 09-03-2023 13:36

Na skróty