0 °C
×

Ola Makar najlepsza w Rzeszowie !

Ola Makar wygrała w Rzeszowie

13.11.2021 r. w Rzeszowie odbyły się zawody 2 Grand Prix Podkarpacia Kadetek - Kadetów w tenisie stołowym. W zawodach uczestniczyło ponad 60 zawodniczek/ów. Turniej rozgrywany był systemem grupowo – pucharowym. MLKS Nurt Przemyśl reprezentowali w zawodach: Maja Kozak, Aleksandra Makar, Mateusz Janiuś, Wiktor Iwaniuch i Gracjan Dębski. Podopieczni Zdzisława Bodnara dobrze rozpoczęli zawody po wyjściu z grupy wszyscy awansowali do turnieju głównego. Świetne zawody rozegrała Aleksandra Makar, która wygrała co dało przemyślance awans na 2 GP Polski Kadetek, które odbędą się w Zielonej Górze. Ola w drodze do 1 miejsca wygrała kolejno z zawodniczkami: w ćwierćfinale z Leną Dołżycką (Ustrzyki Dolne), półfinał wygrała z koleżanką klubową Mają Kozak. W finale wygrała z Natalią Maciałek (Jarosław). Natomiast Maja Kozak dobrze rozegrała zawody gdzie wywalczyła 3 miejsce. Grę o 3 miejsce wygrała z Kamilą Bochenek (Łętownia). Nieźle spisali się w zawodach Wiktor Iwaniuch, Mateusz Janiuś i Gracjan Dębski, którzy zajęli odpowiednio 4, 6 i 13 miejsce. Wiktor w drodze do 4 miejsca pokonał kolejno: 2 runda z Macieja Jurczaka, w ćwierćfinale wygrał z kolegą klubowym Mateuszem Janiusiem i uległ w półfinale zwycięzcy zawodów Łukaszem Seńko (Łętownia). Mateusz grając o przedział 5-6 wygrał z Robertem Grabasem (Rzeszów) i uległ o 5 miejsce Alanowi Zielińskiemu (Jarosław)  ostatecznie został sklasyfikowany na 6 miejscu. Gracjan został sklasyfikowany na 13 miejscu.

Źródło: MLKS Nurt Przemyśl

Opublikował: Maciej Wolański | Data publikacji: 23-11-2021 09:22
Modyfikował: Maciej Wolański | Data modyfikacji: 23-11-2021 09:26