20 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Piętnastka na rowerach

W czwartek, 27 września br. w godzinach popołudniowych odbyła się wycieczka rowerowa uczniów Szkoły Podstawowej Nr 15. Wzięły w niej udział dzieci uczęszczające do klas piątych i szóstych.

Trasa zaproponowana przez opiekunów klubu rowerowego działającego w SP15 obejmowała przejazd wzdłuż ulic Sybiraków, Bakończyckiej, Słowackiego, Przemysława i Grochowskiej. Tylko najlepsi rowerzyści byli w stanie o własnych siłach wyjechać na Zniesienie, z którego roztaczają się piękne widoki na Przemyśl i dolinę Sanu. To właśnie tam była okazja na chwilę odpoczynku oraz podziwianie pięknej panoramy naszego miasta.

W drodze powrotnej wycieczkowicze mogli sprawdzić skuteczność swoich hamulców w trwającym prawie pół godziny zjeździe z okolic przemyskiego przekaźnika telewizyjnego.

Po prawie dwóch godzinach rowerowej przygody młodzi miłośnicy „dwóch kółek” wrócili pod szkołę skąd udali się do swoich domów.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl