1 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Rozmawiamy o rowerze miejskim

Sezon rowerowy dla większości mieszkańców Przemyśla już się skończył, jednak władze miasta poszukują rozwiązań, które mogłyby ułatwić miłośnikom dwóch kółek poruszanie się po naszym mieście, zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Wstępną ofertę powstania roweru miejskiego przedstawili na spotkaniu z Zastępcą Prezydenta Bogusławem Świeżym, przedstawiciele działającej już w Przemyślu firmy Blinkee. 

Współzałożyciel firmy Paweł Maliszewski oraz przedstawiciel firmy w Przemyślu Maksymilian Szpak opisali zalety rozwiązania, jakie proponuje Blinkee, która przypomnijmy już oferuje przemyślanom hulajnogi elektryczne. Ze względu na ukształtowanie terenu naszego miasta, a także chęć wyjścia na przeciw turystom, którzy chcieliby zwiedzać na przykład forty Twierdzy Przemyśl, rozmawiamy o rowerze elektrycznym. Ich wypożyczanie byłoby oparte o znaną już przemyślanom aplikację.

W najbliższym czasie firma przedstawi konkretną ofertę dopasowaną do potrzeb Przemyśla, Miasto zaś przeprowadzi analizę możliwości finansowych wprowadzenia roweru miejskiego.

spotkanie z przedstawicielami firmy Blinkee

spotkanie z przedstawicielami firmy Blinkee

zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 08-11-2021 15:12
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 08-11-2021 15:13