11 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Wyróżnienie Urzędu Miejskiego w Przemyślu

Urząd Miejski w Przemyślu został wyróżniony za udział w projekcie realizowanym w ramach programu Trasition Facility 2004 „Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym”. Jego koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej oraz Krajowe Biuro Przeciwdziałania Narkomanii.
W wyniku realizacji projektu opracowano gminny program przeciwdziałania narkomanii dla Gminy Miejskiej Przemyśl na 2007rok. We wtorek 2 października br. w Warszawie odbyła się ogólnopolska konferencja – „Wspólnie przeciwdziałamy narkomanii – samorządy i społeczności lokalne tworzą gminne programy” - podczas, której samorządy i społeczności lokalne zaangażowane w projekt odebrały nagrody i wyróżnienia.

JPGWyróżnienie dla Urzędu Miejskiego w Przemyślu

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl