-2 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dyktando charytatywne na Święto Niepodległości

Szanowni Państwo,

Bezpłatny serwis edukacyjny www.dyktanda.pl zaprasza na specjalne, charytatywne Dyktando na Święto Niepodległości! Będzie ono rozgrywane w 100% za pośrednictwem internetu. Im więcej miłośników polszczyzny włączy się w akcję, tym większa suma trafi do potrzebujących.

Każde rozwiązanie dyktanda to 1 złoty na cel charytatywny. Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny, wystarczy kliknąć ZAPISZ SIĘ DO KONKURSU na poniższej stronie:

https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

dyktando na święto n iepodległości.jpeg

Już teraz na stronie dyktanda uruchomiona została możliwość zgłaszania celów charytatywnych i społecznych. Mogą to być np. zbiórki na leczenie lub niezbędny sprzęt. O tym, komu przekazane zostaną zebrane środki, zadecydują uczestnicy Dyktanda na Święto Niepodległości. 

W poprzedniej edycji Dyktanda na Święto Niepodległości udało się zgromadzić siedem tysięcy złotych. W międzyczasie portal diametralnie się rozwinął, dlatego organizatorzy zakładają, że w tym razem zebrana kwota sięgnie 20 tys. zł!

Rywalizacja będzie toczyła się w kilku grupach wiekowych, dlatego zapraszamy całe rodziny - dorosłych, młodzież oraz dzieci. Oprócz niesienia pomocy będzie to również świetna okazja, aby w tym ważnym dniu zweryfikować swoje umiejętności językowe, czerpiąc z tego frajdę. Treść dyktand przygotują wybitni językoznawcy z Fundacji Języka Polskiego, dlatego tym bardziej warto się zapisać na Dyktando na Święto Niepodległości! Pamiętajmy też, że każdy uczestnik to dodatkowa złotówka dla potrzebujących! 

Zapisy i zgłaszanie celów możliwe jest pod adresem:
https://dyktanda.plDyktando_charytatywne.docx/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Pozdrawiamy,

Zespół Dyktanda.pl

 

Opublikował: Grzegorz Masłyk | Data publikacji: 26-10-2021 11:52
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 26-10-2021 12:12