16 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Trwają prace nad projektem Rocznego Programu Współpracy na rok 2008

Serdecznie zapraszam wszystkie organizacje pozarządowe działające na terenie miasta Przemyśla do włączenia sie w prace nad projektem programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2008.
Zgodnie z art. 5 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie organ stanowiący jednostki samorządu terytorialnego uchwala roczny program współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3. 

Wobec powyższego zapraszam do zgłaszania propozycji  dotyczących kształtu przyszłego programu współpracy. Postawą prac nad projektem jest obecnie obowiązujący Program Współpracy na rok 2007.
Następnie, w trakcie spotkania Władz Miasta z organizacjami pozarządowymi, odbędą się konsultacje gotowego projektu. 
Wszelkie propozycje proszę zgłaszać do 19 października 2007 r. na adres: Robert Gawlik, koordynator ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, Urząd Miejski w Przemyślu, Wydział Spraw Społecznych i Obywatelskich, Rynek 1, pok. 29, II piętro, tel. 675-20-77, e-mail: rob.gaw@op.pl.

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Podanie moich danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji usługi. Jestem świadomy/ma iż mam możliwość ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest Gmina Miejska Przemyśl z siedzibą Rynek 1, 37-700 Przemyśl