18 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Dzień Nauczyciela w przemyskim przedszkolu

Były wiersze, piosenki i tańce - wszystko przygotowane przez dzieci z Przedszkola Nr 20, aby podziękować nauczycielkom, wychowawczyniom i paniom z obsługi, a także Panu Leszkowi, który "wszystko naprawi i pomaluje" z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Do tego miejskiego przedszkola na zaproszenie Dyrektor, grona pedagogicznego i samych dzieci przybyli  20 października także Prezydent Miasta Wojciech Bakun, Przewodniczący Rady Maciej Kamiński, Wiceprzewodniczący RM Robert Bal, Sekretarz Miasta Dariusz Łapa i Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Renata Kochanowicz-Chalicka.

Dzieci z wychowawcami i Dyrektor Przedszkola przed występem

- Z uśmiechem wszystkich wita od rana, przez przedszkolaków jest kochana. Obchodzi sale, wszędzie zagląda, gospodarskim okiem spogląda - tak dzieci dziękowały na przykład Dyrektor przedszkola, ale osobne podziękowania trafiły w wierszowanej formie także do pozostałych pracowników placówki.

Występ artystyczny dzieci z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Prezydent Wojciech Bakun podziękował pracownikom przedszkola za ich codzienną pracę i podkreślił, że w tym miejscu widać serdeczną, prawdziwie rodzinną atmosferę, co zaangażowanie dzieci w program artystyczny tylko potwierdza. W trakcie tej uroczystości wręczona została także nagroda Dyrektora Przedszkola, przyznawana z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Prezydent gratulujący nauczycielkom

Wspólne zdjęcie dzieci z zaproszonymi gośćmi i wychowawczyniami

 

 

zdjęcia: Witold Wołczyk

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 20-10-2021 12:34
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 20-10-2021 12:35