Zapraszamy na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą

Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego zaprasza na spotkanie autorskie ze Stefanem Dardą, które odbędzie się 21 października o godz. 17.30 w siedzibie głównej biblioteki przy ul. Grodzkiej 8. Spotkanie poprowadzi red. Hubert Lewkowicz. 

Stefan Darda (ur. 1972 r. w Tomaszowie Lubelskim) to autor powieści i opowiadań z gatunku literatury grozy i fantastyki. Zadebiutował powieścią „Dom na wyrębach” (Videograf II, 2008). Jego utwory nominowane były m.in. do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, najważniejszej polskiej nagrody literackiej dla twórców fantastyki. W 2015 r. pisarz otrzymał Nagrodę Polskiej Literatury Grozy im. Stefana Grabińskiego za zbiór „Opowiem ci mroczną historią”. Od 1998 r. Stefan Darda mieszka w Przemyślu, który uważa za jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.

Na spotkaniu w Przemyskiej Bibliotece Publicznej pisarz będzie promował dwie powieści wydane w 2020 r.: „Cymanowski chłód” (napisaną wspólnie z Magdaleną Witkiewicz, Wydawnictwo Filia) oraz „Jedna krew” (Wydawnictwa Videograf).

Plakat promujący spotkanie ze Stefanem Dardą - zdjęcie autora siedzącego w samochodzie, czytającego gazetę New York Times
Treść:Przemyska Biblioteka Publiczna
im. Ignacego Krasickiego
zaprasza na spotkanie autorskie ze
STEFANEM DARDĄ
promujące powieści „Cymanowski chłód"
(wspólnie z Magdaleną Witkiewicz) i „Jedna krew"
Spotkanie poprowadzi red. Hubert Lewkowicz
21.10.2021, godz. 17.30
PBP, ul. Grodzka 8

Opublikował(a): Witold Wołczyk Data publikacji: 15-10-2021 09:42 Modyfikował(a): Witold Wołczyk Data modyfikacji: 15-10-2021 09:42

Na skróty