15 °C
  • PL
  • EN
  • DE
×

Wyszukaj w serwisie

Koniec sezonu rowerowego? Nic z tego!!! Zapraszamy do rywalizacji

Na dworze coraz chłodniej, poranki witają przymrozkiem, wieczorne mgły i deszczowe dni nie ułatwiają aktywności na świeżym powietrzu. Jednak trudno nam rozstać się z rowerem. Wypatrujemy złotej polskiej jesieni, szukając sposobności na rowerowe wycieczki. A może w ogóle nie odstawiacie swojego jednośladu na czas niesprzyjającej aur? Tym lepiej.

Rywalizacja dla wytrwałych

Dla wszystkich miłośników rowerów, którym niestraszna jesienna słota, pomysłodawcy aplikacji "Aktywne Miasta" przygotowali specjalną dwutygodniową rywalizację pn. „Nie-oficjalne zakończenie sezonu”.  W ten sposób postanowili zagrzać Was do rowerowej aktywności w towarzystwie jesiennej aury oraz uczcić zbliżające się Międzynarodowe Święto Roweru (24 października).

Rywalizacja potrwa w dniach 18-31 października.

banerek promujący wydarzenie - rower z koszykiem pełnym kolorowych liści i jesienne drzewo 
AKTYWNE
MIASTA
NIE-OFICJALNE
zakończenie sezonu
18-31 PAŹDZIERNIKA
SZCZEGÓŁY NA WWW.AKTYWNE.MIASTA.PL

Jak dołączyć do rywalizacji?

Rywalizacja ma charakter otwarty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta”  i dołączyć do akcji w zakładce „Rywalizacje”. Dołączyć do zabawy można będzie od momentu jej udostępnienia w aplikacji, do ostatniego dnia października. Wykonując trening należy włączyć aktywność jazda na rowerze lub kolarstwo i ruszyć w drogę.

Żadna rywalizacja nie obędzie się bez nagród

Tym razem postanowiliśmy nagrodzić pierwsze trójki w siedmiu kategoriach wiekowych kobiet i mężczyzn: 0-17, 18-24, 25-34, 35-44, 45-54, 55-64, 65+. Nagrodami w rywalizacji są koszulki rowerowe. Ranking uczestników będzie na bieżąco dostępny w panelu „Rywalizacje” w aplikacji.

Opublikował: Witold Wołczyk | Data publikacji: 13-10-2021 13:24
Modyfikował: Witold Wołczyk | Data modyfikacji: 13-10-2021 13:23